Andragoški center Slovenije

Andragoški

Prekoči do vsebine

1. 10. 2020

a/a

Staff

Dr Nataša Potočnik, director+386 1 5842 560natasa.potocnik@acs.si
Zdenka Birman Forjanič, MSc+386 1 5842 571zdenka.birman@acs.si
Urška Bittner Pipan, MSc+386 1 5842 547urska.bittner.pipan@acs.si
Dr Nevenka Bogataj+386 1 5842 579nevenka.bogataj@acs.si
Erika Brenk+386 1 5842 570erika.brenk@acs.si
Špela Bric+386 1 5842 592spela.bric@acs.si
Andreja Dobrovoljc, MSc+386 1 5842 594andreja.dobrovoljc@acs.si
Neda Đorđević+386 1 5842 544neda.dordevic@acs.si
Nina Fele+386 1 5842 560nina.fele@acs.si
Ingvard Fland+386 1 5842 569ingvard.fland@acs.si
Dr Petra Javrh+386 1 5842 572petra.javrh@acs.si
Blaž Jelenc+386 1 5842 561blaz.jelenc@acs.si
Nevenka Kocijančič+386 1 5842 595nevenka.kocijancic@acs.si
Dr Tina Kompare Jampani+386 1 5842 589tina.kompare.jampani@acs.si
Nataša Košir+386 1 5842 554natasa.kosir@acs.si
Jasmina Mirčeva, MSc+386 1 5842 590jasmina.mirceva@acs.si
Vera Mlinar+386 1 5842 588vera.mlinar@acs.si
Marta Mozetič+386 1 5842 576marta.mozetic@acs.si
Estera Možina, MSc+386 1 5842 591ester.mozina@acs.si
Dr Tanja Možina, Head of Quality and Education Unit+386 1 5842 577tanja.mozina@acs.si
Darijan Novak+386 1 5842 582darijan.novak@acs.si
Jasmina Orešnik Cunja+386 1 5842 596jasmina.oresnik.cunja@acs.si
Zvonka Pangerc Pahernik, MSc, Head of  Promotion and Information Unit+386 1 5842 567zvonka.pangerc@acs.si
Urška Pavlič+386 1 5842 581urska.pavlic@acs.si
Mateja Pečar+386 1 5842 578mateja.pecar@acs.si
Ana Peklenik+386 1 5842 575ana.peklenik@acs.si
Karmen Rajar, MSc+386 1 5842 586karmen.rajar@acs.si
Dr Tanja Rupnik Vec, Head of Research and Development Unit+386 1 5842 563tanja.rupnik.vec@acs.si
Andrej Sotošek, MSc+386 1 5842 566andrej.sotosek@acs.si
Anja Trilar+386 1 5842 580anja.trilar@acs.si
Tanja Vilič Klenovšek, MA, Head of Guidance and Validation Unit+386 1 5842 584tanja.vilic.klenovsek@acs.si
Klemen Zajec+386 1 5842 565klemen.zajec@acs.si
Natalija Žalec, MAEd (UK)+386 1 5842 587natalija.zalec@acs.si

© 2024 Slovenian Institute for Adult Education. All rights reserved.

Author: Creatim

Skip to content