Zaposleni

 

mag. Andrej Sotošek, direktor

01 5842 560

andrej.sotosek@acs.si

mag. Peter Beltram

01 5842 566

peter.beltram@acs.si

Tanja Benko

01 5842 554

tanja.benko@acs.si

Katja Bider 

01 5842 589 katja.bider@acs.si

mag. Zdenka Birman Forjanič

01 5842 571

zdenka.birman@acs.si

dr. Nevenka Bogataj

01 5842 579

nevenka.bogataj@acs.si

Erika Brenk

01 5842 570

erika.brenk@acs.si

Andrej Cetinski 01 5842 597

andrej.cetinski@acs.si

mag. Andreja Dobrovoljc

01 5842 594

andreja.dobrovoljc@acs.si

Neda Đorđević

01 5842 544

neda.dordevic@acs.si

Nina Fele

01 5842 560

nina.fele@acs.si

dr. Petra Javrh 01 5842 572

petra.javrh@acs.si

Simona Kavčič

01 5842 575

simona.kavcic@acs.si

Nevenka Kocijančič

01 5842 595

nevenka.kocijancic@acs.si

Katja Kragelj

01 5842 592 katja.kragelj@acs.si

mag. Jasmina Mirčeva

01 5842 590

jasmina.mirceva@acs.si

Vera Mlinar

01 5842 588

vera.mlinar@acs.si

mag. Estera Možina

01 5842 591

ester.mozina@acs.si

dr. Tanja Možina

01 5842 577

tanja.mozina@acs.si

Darijan Novak

01 5842 582

darijan.novak@acs.si

Jasmina Orešnik Cunja

01 5842 596

jasmina.oresnik.cunja@acs.si

mag. Zvonka Pangerc Pahernik

01 5842 567

zvonka.pangerc@acs.si

Urška Pavlič

01 5842 581 urska.pavlic@acs.si

Mateja Pečar

01 5842 578

mateja.pecar@acs.si

Darja Pegan Žvokelj

01 5842 561 darja.pegan.zvokelj@acs.si

Marjetka Petelin Zadnik

01 5842 569

marjetka.petelin@acs.si

Aleksandra Radojc

01 5842 557

aleksandra.radojc@acs.si

mag. Karmen Rajar 01 5842 586

karmen.rajar@acs.si

Katarina Šešet

01 5842 576

katarina.seset@acs.si

mag. Tanja Vilič Klenovšek

01 5842 584

tanja.vilic.klenovsek@acs.si

dr. Natalija Vrečer

01 5842 580

natalija.vrecer@acs.si

mag. Margerita Zagmajster

01 5842 563

margerita.zagmajster@acs.si

Klemen Zajec

01 5842 565

klemen.zajec@acs.si

Natalija Žalec

01 5842 587

natalija.zalec@acs.si




Zavzemamo se za ohranitev samostojnosti Andragoškega centra Slovenije.

Več

Vodilni in povezovalni v izobraževanju odraslih.

Več

Odgovarjamo na vprašanja, povezana z izobraževanjem odraslih.

Več

Objavljamo Pregled ponudbe izobraževanja odraslih v Sloveniji.

Več

Objavljamo novice o izobraževanju odraslih doma in v tujini.

Več

Pravno obvestilo Piškotki