Andragoški center

Andragoški

8. 11. 2017

Kdo smo

mag. Andrej Sotošek, direktor 01 5842 560 andrej.sotosek@acs.si
mag. Peter Beltram 01 5842 566 peter.beltram@acs.si
Tanja Benko 01 5842 554 tanja.benko@acs.si
Katja Bider 01 5842 589 katja.bider@acs.si
mag. Zdenka Birman Forjanič 01 5842 571 zdenka.birman@acs.si
dr. Nevenka Bogataj 01 5842 579 nevenka.bogataj@acs.si
Erika Brenk 01 5842 570 erika.brenk@acs.si
Andrej Cetinski 01 5842 597 andrej.cetinski@acs.si
mag. Andreja Dobrovoljc 01 5842 594 andreja.dobrovoljc@acs.si
Neda Đorđević 01 5842 544 neda.dordevic@acs.si
Nina Fele 01 5842 560 nina.fele@acs.si
dr. Petra Javrh 01 5842 572 petra.javrh@acs.si
dr. Anita Jug Došler 01 5842 580 anita.jug.dosler@acs.si 
Nevenka Kocijančič 01 5842 595 nevenka.kocijancic@acs.si
Katja Kragelj 01 5842 592 katja.kragelj@acs.si
mag. Jasmina Mirčeva 01 5842 590 jasmina.mirceva@acs.si
Vera Mlinar 01 5842 588 vera.mlinar@acs.si
mag. Estera Možina 01 5842 591 ester.mozina@acs.si
dr. Tanja Možina, vodja Središča za kakovost in izobraževanje 01 5842 577 tanja.mozina@acs.si
Darijan Novak 01 5842 582 darijan.novak@acs.si
Jasmina Orešnik Cunja 01 5842 596 jasmina.oresnik.cunja@acs.si
mag. Zvonka Pangerc Pahernik, vodja Središča za promocijo in informiranje 01 5842 567 zvonka.pangerc@acs.si
Urška Pavlič 01 5842 581 urska.pavlic@acs.si
Mateja Pečar 01 5842 578 mateja.pecar@acs.si
Darja Pegan Žvokelj 01 5842 561 darja.pegan.zvokelj@acs.si
Ana Peklenik 01 5842 547 ana.peklenik@acs.si
Marjetka Petelin Zadnik 01 5842 569 marjetka.petelin@acs.si
mag. Karmen Rajar 01 5842 586 karmen.rajar@acs.si
Katarina Šešet 01 5842 576 katarina.seset@acs.si
Petra Šmalcelj 01 5842 557 petra.smalcelj@acs.si 
mag. Tanja Vilič Klenovšek, vodja Središča za svetovanje in vrednotenje 01 5842 584 tanja.vilic.klenovsek@acs.si
mag. Margerita Zagmajster, vodja Središča za raziskovanje in razvoj 01 5842 563 margerita.zagmajster@acs.si
Klemen Zajec 01 5842 565 klemen.zajec@acs.si
Natalija Žalec 01 5842 587 natalija.zalec@acs.si

© 2018 Andragoški center Slovenije. Vse pravice pridržane.

Avtor: Creatim